Bafana Bafana - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Bafana vs. Zdzichy
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Historia

Wiosna 2010.

Po zdobyciu cennego doświadczenia w klubie KS Planty, trzech przyjaciół postanowiło stworzyć coś własnego, nowego. Początkowo nowa drużyna miała nosić nazwę CSKA Bochnia, jednak pod wpływem emocji jakie wywołał mundial w RPA postanowiono, że drużyna będzie nosić nazwę Bafana Bafana. Wojciech Łyczak, Konrad Nosek i Jakub Papuga to pierwsi gracze Bafany. Do pierwszego meczu drużynę wzmocnili jeszcze Patryk Gaik i bramkarz - Michał Majcherczyk.

10 czerwca 2010.

Pierwsze oficjalne spotkanie Bafany odbyło się 10 czerwca 2010 roku na handelce, rywalem była zaprzyjaźniona drużyna KS Osiedlowców. Mecz zakończył się porażką 12-13, jednak w grze nowej drużyny można było dopatrzeć się wielu pozytywów.
http://bafana-bafana.futbolowo.pl/relacja,1,bafana-bafana-vs-ks-osiedlowcy.html


25 czerwca 2010.

Dwudziestego piątego czerwca odbyło się drugie i zarówno pierwsze zwycięskie spotkanie Bafany. Mecz z KS Planty zakończył się wynikiem 9:7. Zaś w zespole pojawiła się nowa twarz, która pozwoliła drużynie na skok jakosciowy.
http://bafana-bafana.futbolowo.pl/relacja,3,ks-planty-vs-bafana-bafana.html


27 lipca 2010.

Wówczas odbyło się pierwsze spotkanie Bafany Bafany w Lidze Bocheńksiej. Debiut był udany, bo Bafana pokonała faworyzowane KS Planty 9:4. Duża w tym zasługa ulewnego deszczu, który uniemożliwiał normalną grę. Jednak waleczna Bafana pokazała, że nie boi się niczego.
http://bafana-bafana.futbolowo.pl/relacja,9,bafana-bafana-vs-ks-planty.html


16 sierpnia 2010.

W składzie Bafany pojawiło się kilka nowych twarzy, a gra systematycznie się polepszała. Tego dnia w spotkaniu ligowym Bafana podejmowała zespół Stoprocent Crew. Mecz zakończył się zwycięstwem Bafany 8:7, jednak po zakończonym spotkaniu doszło to ostrej wymiany zdań. Jeden z naszych zawodników został osądzony o oszustwo w mierzeniu czasu, podczas gdy sami próbowali go sfałszować. Od tej pory stosunki między dwoma klubami są bardzo negatywne, a mecze oby tych drużyn nazywane są derbami.
http://bafana-bafana.futbolowo.pl/relacja,15,stoprocent-crew-vs-bafana-bafana.html


30 sierpnia 2010.

Pierwszy sezon Ligi Bocheńskiej, w którym brała udział Bafana dobiega końca. W ostatniej kolejce Bafana pewnie pokonuje drużynę Krnąbrnych Zdzichów i tym samym zapewnia sobie szóstą lokatę na zakończenie sezonu.
http://bafana-bafana.futbolowo.pl/news,578028,.html


19 grudnia 2010

Firma FanSport postanowiła sponsorować Bafanę Bafanę, w związku z tym Bafana stała się pierwszym klubem w Lidze Bocheńskiej, która posiada sponsora!
http://www.fansportbochnia.pl/index.php


23 grudnia 2010

Na hali w Wiśniczu odbywa się piąta edycja Pucharu Handelki, w tych rozgrywkach Bafana brała udział po raz pierwszy. Niestety nie był do zbyt udany turniej, zakończony w fazie grupowej z dorobkiem 4 punktów na trzecim miejscu w grupie.

2 kwietnia 2011

Rusza drugi sezon Bafany w Lidze Bocheńskiej, na początek upokarzająca porażka z KS Handelką. Jednak z każdym kolejnym meczem drużyna Bafany rozkręca się i osiąga coraz lepsze wyniki.

Język

Reklama

Statystyki drużyny

Ostatnie spotkanie

KS Krnąbrne Zdzichy 4:7 Bafana Bafana
2011-08-22, 18:00:00
Planty
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 85, wczoraj: 6
ogółem: 77 609

statystyki szczegółowe

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.