Bafana Bafana - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Bafana vs. Zdzichy
Ładowanie...

Brak aktywnych ankiet.

Nowi zawodnicy już w Bafanie.

• autor: nosek_58, 2011-02-26 16:46

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezes i dyrektor sportowy przedstawili dziennikarzom nowo pozyskanych piłkarzy.

Do klubu dołączyli bramkarz - Łukasz Wrona i pomocnik - Kuba Jaroszek.

Łukasz Wrona to były zawodnik drużyny Zahlastane Fifulki, klasowy bramkarz, który według sztabu szkoleniowego oraz ekspertów  będzie z całą pewnością lepszy niż dotychczsowy goalkeeaper Michał Podgórski z którym Bafana rozwiązała kontrakt.

Kuba Jaroszek jest wszechstronnym zawodnikiem, może grać w pomocy ale i w obronie, co na pewno jest jego dużym atutem. Dyrektor sportowy zapytany o tego zawodnika w kontekście odejścia Rysaka powiedział, że nie można porównywać obu piłkarzy, ponieważ diametralnie różnią sie sposobem grania. Kuba jest typowym środkowym pomocnikiem, zaś Krzysiek skrzydłowym, który był raczej słaby w konstrułowaniu akcji ofensywnych a  Bafanie do tej pory brakowało playmakera, kogoś kto pokieruje blokiem ofensywnym.

Wkrótce na naszej stronie pojawią się obszerne wywiady z nowymi nabytkami Bafany.

Biuro Prasowe Bafana-Bafana S.A

autor: ~:) 2011-03-01 11:21:19

avatar do zobaczenia na boisku

autor: ~nosek 2011-03-01 13:33:09

avatar kto ty?????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????? ??????????????????????????/ jestes dziewczynko??:D

Autor: Treść:pozostało znaków:

Język

KS Krnąbrne Zdzichy 4:7 Bafana Bafana
2011-08-22, 18:00:00
Planty
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.