Bafana Bafana - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Bafana vs. Zdzichy
Ładowanie...

Brak aktywnych ankiet.

Bafana znów poległa.

• autor: Qba2101, 2011-05-02 21:39

Dzisiejszego popołudnia na mechaniku odbyło się spotkanie dwóch zaprzyjaźnionych drużyn, w którym to ponownie lepsza okazała się ekipa z osiedla wygrywając tym razem 10-8. Słońce świeciło, zawodnicy grali na luzie, a kibice nie szczędzili komentarzy na temat gry zawodników.

Wynik odzwierciedla grę oby dwóch drużyn, to Osiedlowcy mieli więcej okazji bramkowych, jednak dobrze dysponowany dziś Konrad wykazał się kilkoma znakomitymi paradami. Warto dodać, że mieliśmy dużo szczęścia, bo dziś słupki i poprzeczki kilkakrotnie ratowały nam tyłek. Mimo wszystko potrafiliśmy stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji, jednak jak mamy w zwyczaju zmarnowaliśmy je, albo po prostu Żelu interweniował w swoim stylu, zajebistym stylu.

A teraz komentarze Jacka Gmocha dotyczące spotkania:

"Ten bramkarz [Konrad] to dzisiaj jest tylko ładnie ubrany, nic poza tym. Ech... musi się wiele ode mnie nauczyć, ja grałem na skrzydle *wzdycha*" - nie zgadzamy się z tym za bardzo, nie wiem za bardzo, czemu oberwało się akurat Konradowi, który rozegrał bardzo dobry mecz, ale przecież Jacek był prawo skrzydłowym, jego zdania się nie kwestionuje.

"Ci w czerwonym grają jak reprezentacja Polski, cały czas do tyłu" - to dla nas zaszczyt, że zostaliśmy porównani do naszej dumy narodowej ;)

"To kompromitacja!" - krzyczał, gdy chudy przestrzelił z najbliższej odległości.

"Nie urywaj!" - krzyczał, gdy na boisko pojawiało się słowo "Kur*a"

"Piękna bramka!" - wykrzywiał, gdy kowal strzelił gola z karnego :P

Można znaleźć jeszcze więcej komentarzy wiernego kibica Bafany, dziękujemy za doping!!

autor: ~nosek 2011-05-02 22:06:56

avatar jest jacek jest impreza

autor: ~zelu 2011-05-02 22:07:27

avatar dzięki za mecz ;] super artykuł w szczegulności wypowiedzi "Jacka Gmocha" ;p

autor: ~zelu 2011-05-02 22:08:51

avatar sorry za błąd - szczególności*

autor: Qba2101 2011-05-02 22:19:35

Profil Qba2101 w Futbolowo dzięki ;) Jak pamiętacie jakieś komentarze Jacka to zapodajcie ;D

autor: ~Boguski 2011-05-02 23:37:48

avatar Pamietam goscia byl kiedys jak my gralismy.

Autor: Treść:pozostało znaków:

KS Krnąbrne Zdzichy 4:7 Bafana Bafana
2011-08-22, 18:00:00
Planty
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Pogoda